Vítejte na stránkách 2. turnusu letního tábora ve Sněžném na Moravě.

Na těchto stránkách jsme se snažili Vám přiblížit naše zážitky z tábora 2003 a informovat Vás, jak jsme se měli. Taková permanentní pohlednice. Stránky jsme aktualizovali jak nám to naše vytížení dovolilo. V první polovině to ještě šlo, ale pak musel stvořitel stránek třikrát odjet do Adamova a začal nabírat skluz. Ale i tak jsme to stihli až na poslední dva dny. Ty jsme zde umístili až dodatečně. 

Samotná editace webu v táborových podmínkách byla dosti problematická. Neměli jsme bezdrátové připojení k internetu a tak jsme každý den omezili reportáž na kapacitu jedné diskety. Tu jsme přinesli k paní správcové a přes modem mrskli na web. Ale - fungovalo to.  Měli jsme mnoho ohlasů od návštěvníků stránek, nejvzdálenější dokonce z USA, kde má jeden táborník příbuzné. Fungovali jsme na volných stránkách Contactelu, kde jsme měli 10 MB kapacitu.

Celkově to byl měnší tábor, ale byli tam s námi oddíly basketbalu z Blanska, kteří měli s námi společnou část programu.

Sestava vedoucích:

Antonín Karásek - hlavní vedoucí
Soňa Karásková - oddílová vedoucí
Petr Bednář - oddílový vedoucí
Pavla Podsedníková - zdravotnice

Další stránky jsou původní záznam tak, hak byl na webu v době tábora. Dnes je to pěkný kousek historie vzpomínek. Samotného mě někdy překvapí, když naše kamarády uvidm na pár let starých fotkách.

Tonda Karásek