Vítejte na stránkách 2. turnusu letního tábora ve Sněžném na Moravě.

Na těchto stránkách jsme se snažili Vám přiblížit naše zážitky z  tábora a informovat Vás, jak jsme se měli. Taková permanentní pohlednice. Stránky jsme aktualizovali jak nám to naše vytížení dovolilo. Stihli jsme to až na poslední dva dny. Ty jsme umísťujeme postupně.

Letošní tábor proběhl v termínu 17. - 31. července jelo s námi více než 50 dětí a máme z toho velkou radost. Program byl na takový počet naladěný. Tématem byla pirátská loď a plavili jsme se různými moři.

19. září  proběhl sraz táborníků.

Jeli jsme autobusem z Blanska ke Skalnímu Mlýnu a odtud pěšky k lanovce. Lanovnou na Macochu a pak pěšky až do Ostrova u Macochy. Tam bylo připravené slaňování a přednost měli Ti, které na Sněžném před slaněním spláchl déšť. V hospodě pak mělo premiéru DVD z tábora. Těsně před projekcí mi stávkoval laptop a bylo to o nervy. Ale nakonec to vyšlo a stihli jsme to před odjezdem autobusu. Přišlo vás dost, do hospody potom dorazil i hlavní vedoucí Petr Zavoral a doktor Rumpík s Táňou.

Pokud ještě někdo nemáte svou kopii DVD, napište mi, nebo zavolejte - pošlu vám ho. Od srazu tam přibyl ještě jeden kousek s šermíři.

Příští rok !

Bude o jeden turnus na Sněžném víc, než letos.


1. turnus - 2.7 - 16.7. hlavní vedoucí Martin Krejčí
2. turnus - 16.7. - 30.7. - hlavní vedoucí Tonda Karásek
3. turnus - 30.7. - 13.8. - hlavní vedoucí Petr Zavoral

Od ledna zde budou ke stažení přihlášky a budou jasné i ceny. Postupně sem budeme dávat i aktuality o připravovaném programu a vedoucích, kteří budou o děti pečovat.

Ahoj, Tonda K.

Budeme rádi, když nám napíšete, jak se Vám líbí to, co jste tu našli.. Naše adresa je: 

snezne2@c-box.cz        telefon: 777 059006 (Tonda Karásek)