Tým vedoucích
Hlavní vedoucí

Antonín Karásek
na tábory jezdí řadu let ve všech funkcích, kromě zdravotníka. Původně konstruktér elektro, teď manager (jj, taky se mi ten termín nelíbí ale je to u japonské firmy), parašutista, fotograf, kameraman, webista. Letos je to na mě zase, ale snad se v dohledné době s někým prohodím užil bych si tábor víc s dětma.
Sestava vedoucích velmi stabilní, i když jsme loni přibrali některé nové tváře. V řadách našich odrostlých táborníků je velký zájem o posty praktikantů a někteří praktoši zase pokročili do vedoucích. Postupně sem budem dávat informace o tom, kdo již účast potvrdil a které bude mít asi oddíly.
ing. Míra Bláha
Míra je už inventář tábora a byl s námi mnoho let. Teď mají s Markétou svůj tábor doma, ale přijedou se aspoň podívat, tak o něj tak úplně nepřijdeme. Míra byl tradičně u kluků od nejmladších po nejstarší a na Sněžné jezjil od svých školních let. Je to motorkář, pracuje jako technolog a vyzařuje z něj klid a pohoda. Vždycky byl úžasná opora sestavy.  Tak se budeme těšit, že se přijede aspoň podívat a třeba připravit hru na jeden den, jako loni.

Ing. Markéta Sedláková
Teď sice nemůže (s krásného důvodu) na tábor jako vedoucí jet, ale člen týmu je pořád! Vedla už holky od malých po velké a jak sama říká - hlídat malé je radost, zatímco ty starší spíš starost :-) Jezdí na snowboardu, na kole, (s Mírou taky na zadní sedačce na motorce), plave, hraje squash ... Takhle je všestranně hyperaktivní.
V poslední době pilotuje hlavně kočárek s malou Aličkou a Agátkou a poměr sil se trochu obrátil. Ale pořád se angažuje v administrativě, spojené s přípravami tábora. Takže nás Markéta letos podporuje hlavně morálně, ale chceme ji na Sněžném určitě vidět aspoň na návštěvě! Však ona nikdy nepřijede jen tak, vždycky si pro pnás řipraví nějakou zábavu.
Vedoucí
Bára Bajča" Bláhová
Do naší sestavy naskočila v roce 2008 a líbí se jí u nejmladších dětí. Taková dřina! Ukončila studia na Mendelově zemědělské a lesnické univerzitě v Brně. Je pro každou srandu, ale umí být i přísná (když je potřeba). Hlavně má moc ráda děti. Chodili za ní jak kuřátka za kvočnou (promiň Bajčo ten výraz.) Taky je to ženská "do voračky", vydrží opravdu hodně a s klidem, který kolem sebe šíří. Ale určitě se za námi přijede podívat. No, budeme jí držet místo až do léta, kdyby to náhodou vyšlo.
Mirka Hladilová
Mladá dáma, která je s námi od roku 2004, kdy byla prvně jako tábornice. Vyniká v mnoha oblastech, zejména však v aerobiku, kde obhájila titul Miss Média ve finále Miss Aerobik ČR!  Právě píše diplomku na sportovní vysoké škole - tery trenérka profík.Vedla všechny možné oddíly, nejstarší holky. Její barva většinou vítězí.
Pod čarou:
Praktikanti:
Ti jsou na táboře důležití ze dvou důvodů. Pokud se povedou, zastanou hodně důležité práce a vedoucím hodně pomohou. A taky z nich vyrostou noví vedoucí.
Web stránky tábora z roku 2003
Web stránky tábora z roku 2004
Web stránky tábora z roku 2005
Web stránky tábora z roku 2005
Web stránky tábora z roku 2007
Web stránky tábora z roku 2008
Web stránky tábora z roku 2008
Web stránky tábora z roku 2008
Web stránky tábora z roku 2008
Web stránky tábora z roku 2008
Hanka Michálková
Jezdila s námi na tábor jako součást kvarteta tábornic ze Žďáru nad Sázavou, které všechny patřily k tahounům a vzpomínáme na ně. Poslední roky byla u nejmladších dětí, kam ji kvalifikuje její klidná povaha a trpělivost a počítáme tam s ní i letos. Studuje vysokou školu chemickou v Pardubicích, tancuje ve folklorním souboru a hrála florbal.  
Valerie "GeeBee" Šilhavá
Valča s námi jezdila jako tábornice mnoho let, kariéru oddílové tábornice završila na chatce č.16 a dvakrát byla jako praktoška. Je to tedy rockerka, hraje na baskytaru a na táboře je součást inventáře. Studuje polygrafickou školu v Brně, baví ji výtvarka, grafika a focení a samozřejmě muzika. Mohla by bát i vedoucí, ale loni chtěla být radši jako praktoška, No ono je to, nakonec, skoro jedno.
Honza Karásek
Na táboře byl s námi od nejmladšího až po nejstarší oddíl každý rok. Věnuje se počítačům, zejména Open Source programům, takže žije v Linuxu, programuje, stará se o servery. Dále se  věnuje chemii a je součástí para teamu jako pozemní podpora v roli pyrotechnika. Lyžuje, fotí,hraje na ukulele a elektrickou kytaru, jezdí na kole a od letoška chodí vysokohorskou turistiku. Je mu 20 let a studuje VŠ v Brně - IT. Mívá prostřední kluky.
Dominik Moser
Byl s námi na Sněžném mockrát jako táborník, poslední čtyři roky jako vedoucí. Studuje Masarykovu univerzitu (interaktivní média), je pro jakýkoli sport, ale především hraje závodně florbal, který ho baví nejvíc. Jinak v létě dělal taky brigádně plavčík. Zajímá se o koordinaci a organizaci akcí - momentálně provozuje agentru Tam Tam, která zastupuje umělce. Jsme za něj opravdu rádi.
Web stránky tábora z roku 2008
Ivana  Kolářová
Tábornice od roku 2003, kdy ovšem byla ještě v oddíle. Jako praktoška a vedoucí jela mnohokrát, nebojí se ničeho - ani tmy, nebo noční hry. Byla u prostředních, nebo u nejstarších holek. Vystudovala ekonomickou vysokou školu, takže je ing a ještě jí to nestačilo a studuje dál na doktorku ekonomie. Tak nám ji pak snad vyléčí. :-)

Mára Hlinka
Je v naší sestavě od roku 2004 jako vedoucí a jednou i jako zdravotník. Poslední roky ale vynechal. protože ho pracovní povinnosti zahlaly až na dalekou Maltu a taky měl důležité povinnosti rodinné. Loni dal comeback aspoň na půlku tábora a letos už to bude na celý. Udržoval s námi čilé spojení při táborové absenci a my s ním taky. Míval kluky, většinou ty prostřední. Někdy dokáže překvapit nečekanou akcí, na kterou se potom dlouho vzpomíná.
Zatím jsou tady ti, kteří potvrdili účast. Oni se Ti ostatní taky ozvou a budu zde sestavu průběžně aktualizovat hned, jak se mi ozvou. :-)
Michal Rabenseitner
Je s námi od loňska. Studuje Masarykovu univerzitu, Fakultu sportovních studií (animátor sportovních aktivit s biologií) Je to gymnasta, ale.ovládá i jiné sporty, např. atletiku tu má v malíku. Má bojovného ducha, a rád vítězí, takže se jistě utká s Mirkou v soutěži barev. Je pro každou srandu, takže pro tábor nejlepší předpoklady. Pochází kousek od Šumperka.
Honza Slovák "SLOF"
Rocker, hráč na všechny typy kytar, instruktor vrhu koulí a podobných atletických disciplín a taky člen teamu cca od roku 2005. Bydlí v Lanškrouně a celý rok kmitá po celém širém světě, protože povoláním je obchodník se stroji, které se vyrábí právě v jeho bydlišti. Jinak taky hraje se skupinou Mazec Rock v Praze. Doma má svůj minioddíl, který ale ještě nemá míru na zařazení do oddílu běžného. Taky se dočká. Statečně se vrhnul na tandemovém padáku na louku za tábor, takže akční je docala taky. Na táboře se chápe libovolné funkce od oddílového vedoucího po všeobecného poradce a asistenta.
Kamča Říhová
Bývalá tábornice, nejstarší oddíl holek opustila v rhové Kamenici ve velkém stylu - nasazení zejména ve hře Pašeráci bylo mimořádné. Teď je z ní zkušená vedoucí, pracuje s dětmi celý rok a zaprázdniny stihne dvě takové akce. Ještě nevíme, u kterých bude dětí, ale sedí jí ty mladší. Studuje vysokou školu v Brně, na táboře vedla taneční kroužek. Je to tahoun a máme se opět na co těšit :-)
Barča Mitášová
Před pár lety patřila k oporám nejstaršího oddílu holek, společně s Kamčou. Je hodně aktivní a zodpovědná a má zkušenosti s malými dětmi - doma má dva mladší sourozence, sestra byla loni v nejmladším oddíle a letos už pojede i ta nejmladší. Každý rok si připraví několik her do celotáborové soutěže barev, kterou hodně prožívá. Nejradši je u zelené. Loni prosadila i táborové réma - Asterix a Obelix.
ing. Markéta Kolářová
Je s námi od roku 2002 nepřetržitě, prvně jako tábornoce a pak přes praktikantku jako vedoucí. Vystudovala Mendlovu univerzitu, regionální rozvoj. Celý rok pracuje s dětmi v oddíle aerobiku a má skvělé výsledky. Každou chvíli se dozvídáme o nějaké další získané ceně na soutěžích. Loni jí to vyšlo jen na jeden týden, tak snad letos na oba dva.
Web stránky tábora z roku 2008
Lukáš Krčál
Dlouholetý táborník, který byl s námi dvakrát jako praktoš. Velmi se osvědčil a byli jsme rádi, že máme k těm mladším chlapečkům taky nějakého chlapa! Loni byl poprvé u malých kluků jako vedoucí  a jak to tak vypadá, roste nám z něj nový pilíř sestavy! Počítáme s ním zase k mladším chlapečkům.
David Sláma
David je trochu vyjímka, do naší sestavy naskočil před dvěma roky a před tím s byl u nás na táboře jen návštěvou. A to několikrát a hned ze vzduchu. Je parašutista z Brna a z letiště si odnesl velký smysl pro kolektiv a sportovního ducha. Při jeho první účasti se zařadil naprosto hladce a bylo jasné, že pokud mu to jen trochu vyjde, pojede s námi letos zase. Má dceru ve druhé třídě a taky v mladším oddíle. Počítáme s ním k nejmladším chlapečkům, kde mu to sedí nejlépe. . 
Zdravotník

MVDr. Romana Martínková
Je s námi od roku 2013.. Původně zaskočila za jiného zdravotníka a už s námi jezdí čtyři roky.  Jezdí na kole, běhala závodně orientační běh, zapadá skvěle do sestavy vedoucích a vždy hodně pomůže s programem tábora.
Web stránky tábora z roku 2008
Sandra Pavlíková
Jezdila s námi nako tábornice několik let. Kdž se podíváte do archívu tak kolem 2003-2005, bude tam na řadě fotek. Pak ji osud zavál dio škol, praxí a zaměstnání, ale čas od času se vždycky připomněla. A loni se ozvala, že by ráda s námi obět jela, Dělá různé sporty, outdooristka a tak.Velmi se odvědčila a jsme rádi, že s námi bude i tentokrát.
Slávek Med
Táborník od první do deváté třídy, děsnej pozitiv. Nic mu není za těžko. Loni byl posledním rokem v nejstarších borcích a letos bude poprvé jako praktoš, Čekáme, že bude dost silná posila a vedoucí se o nej i trochu porvali.
Barča Uhlířová
Další loňská absolventka. Letos poprvé jako praktoška, i když jen na jeden týden. Pak musí někam jinam, aler co se dá dělat. Loni byla výraznouz postavou jan nejstašího oddílu holek, tak soutěží v barvách. 
Lucka Walterová
Úlovek loňského roku. Trochu se vymyká standardu, protože s námi nikdy nebyla na táboře jako dítě v oddíle. Ale chytla se výborně a byla u nejmladších kluků s Davidem Slámou. Hrozně pracovitá a hlavně má ráda děti. Parašutistka, outdoristka. 
Terka Beránková
Na táboře byla několikrát, loni v nejstarším oddíle holek. V pravdě excentristka, fotografka, angažuje se v blanenském spolku Ulita, který pro mládežníky pořádá nejrůznější akce. Poznáte ji podle kontrastní barvy vlasů a občas vás i překvapí netradičním projevem. Loni nás překvapila příjemnně, absolvovala s námi vodáckou přípravu, tak ji máme na palubě.
Pavel Crha
Rovněž loňský táborník. Ticjhé povahy, žádný fanfaron. Nicméně komunuikativní a věčíme že i zastane hodně práce u oddílu. Bude u nejmladších, tam je práce třeba nejvíc.
Web stránky tábora z roku 2008
Web stránky tábora z roku 2008