Wa
Vítejte na stránkách letního tábora
v
e Vanůvku u Telče, 8. - 22. 8. 2020


Naše e-mailová adresa:

posta@taborsnezne.cz

Adresa tábora:

RS Úsvit
tábor Hříbek
Vanůvek 26
588 56 Telč

Telefon na hlavního vedoucího
777059006


Příjezd autobusů do Blanska a Adamova bude ve 13:15, ale může se lišit podle dopravní situace.



Válka barev


ŽLUTÁ ČERVENÁ FIALOVÁ ORANŽOVÁ
Silva Štoudková Markéta Sedláková Slavomír Med Barbora Stanzelová
Lucka Šlampová David Sláma Pavel Crha Makina
Lenka Neumanová Zuzana Podaná Jolana Kubešová Aneta Papižová
Eva Oshea Štěpánka Keprtová František Med Nela Jirůšková
Jarda Čížkovský Karolína Horčičková Tereza Zouharová Patrik Svoboda
Nela Bukury Tereza Kurzová Natálie Mihoková Nikča Valouchová
Ríša Mitáš Veronika Kurzová Adam Kopřiva Matěj Španiel
Karolínka Konvičková Štěpán Daněk Veldula Slámová Akžběta Stanzelová
Saša Dočkal Andrea Škaroupková Tomáš Prchal Michal Šlampa
Jindra Sotolář Anna Medová Eliška Konečná Radek Malits
Sebastián Ondrášek Michael Matuška Adéla Kudláčková Matěj Dobeš
Klaudie Kosorin Filip Belžík Marek Ovesný Adam Šťastný
Adélka Oshea Jirka Andrés Filip Večeřa Ema Jelínková
Tínka Jelínková David Zmítko Jakub Nespěchal Denisa Grošková

Terezie Hudcová Kristýna Frolová Alice Bláhová
ZELENÁ HNĚDÁ ČERNÁ MODRÁ RŮŽOVÁ
Hanka Michálková Jan Karásek Valerie šilhavá Karel Jelínek Štěpánka Laurenzová
Adam Crha, Aneta Jakubíková Jirka Martinovič Šimon Skládaný Lukáš Krčál Katka Peterková
Natálie Formánková Eliška Kuchařová Katka Bártová Veronika Škaroupková Klára Mitášová
Klára Stojkovičová Anežka Keprtová  Marek Malits Sofie Paigertová Viktor Beránek
Dominika Drlíková Míša Kavanová  Ema Šuráňová Jakub Vašíček Veronika Skládaná
Tereza Ličková Nikola Belžiková  Linda Veselá Ema Divišová Lucie Ličková
Jakub Lžíčař Emma Škrobáčková  Michal Kauer Marek Dvořák Nela Hédlová
Kateřina Kavanová Adéla Pokorná  Viktorie Grošková Valča Bršlicová Vojtěch Holub
Nela Požárová Tomáš Polzer  Lucie Novotná Patrik Šlampa Monika Odehnalová
Nela Kupková Adam Kshatin  Eda Šuráň Karolína Hradecká Adéla Dobešová
Lukáš Neumann Verča Horská Adam Ulrich Adam Daněk Šárka Kuchařová
Lucie Drlíková Julča Sláviková  Vašek Holub Tereza Ambrožová Ondřej Doležel
Sofie Slezáková Jakub Caha  Simona Hédlová Filip Polášek Natálie Šarová
Agáta Bláhová Dominik Sklenář Honza Slovák Anička Slováková Ema Sndresová
Tereza Drápalová Jakub Polášek Anička Slámová
Šimon Brna